KızılağaçMevkii Manavgat ANTALYA / TÜRKİYE Covid-19
Club Nena - SPOR AKTİVİTELERİ

SPOR AKTİVİTELERİ

Bünyemizde bulunan tam teşekküllü spor salonumuz ile tatiliniz süresince spor faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca profesyonel animasyon ekibimiz sayesinde gün içerisinde ve akşamları çeşitli etkinliklere katılabilir ve eğlence dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

SPORLAR

Aktif misafirlerimiz için: Aquapark, plaj voleybolu, tenis kortu, su topu, havuz oyunları.

Fitness sevenler için: Step aerobik, aerobik, su jimnastiği, deniz jimnastiği.

Yorulmadan eğlence arayanlar için: Boccia, dart. Su Sporları: Rüzgar sörfü ve yelken kursu, banana, ringo, paraşüt, jetski, katamaran, su kayağı, bot kiralama, kano, bot turu. (Katamaran ve rüzgar sörfü için lisans gereklidir.)

ANİMASYONLAR

Her anınız dopdolu geçsin…

Club Nena’da tüm gününüz tatilinizi neşelendirecek aktivitelerle dolu. Gündüzleri su kaydırakları, animasyonlar ve turnuvalar ile hareketli vakit geçirirken, geceleri de animasyon ekibinin hazırladığı zengin şovlar, canlı müzik performansları ve disko ile eğlencenin sınırları aşılıyor.

Club Nena, tatilinizi farklı sportif ve eğlenceli aktivitelerle renklendirecek…

Plaj voleybolu, tenis kortu, su topu, step aerobik, aerobik, su jimnastiği, deniz jimnastiği haricinde havuz oyunları, Aquapark, boccia, dart oyunları ile keyifleneceksiniz. Su sporlarından vazgeçmiyorsanız rüzgâr sörfü, yelken kursu, banana, ringo, paraşüt, jetski, katamaran, su kayağı, bot, kano ile Akdeniz’in serin sularında keyif ve adrenalin dolu vakit geçireceksiniz…